Het team

We stellen het team Schouwen-Duiveland aan u voor

Deze foto's mogen niet voor andere publicaties worden gebruikt.

 

Regiomanager

 

Astrid Ton

a.ton@smwo.nl

 

 

 

leer- en ontwikkelcoach

 

Arno Koppert

a.koppert@smwo.nl

 

 

 

 

 

receptionist / telefonist

 

Monica van der Hoek

m.hoek@smwo.nl

 

 

 

 

 

 

  Medewerkers Welzijn

 

Denise Venegas Carbonell

d.venegas@smwo.nl     

06-20273406 

Jeugd & Jongeren, aandachtsgebied:

- Noordgouwe

- Schuddebeurs

- Zierikzee

 

 

 

 

Gea Schoemaker

g.schoemaker@smwo.nl

06-50610293 

Opbouwwerk, aandachtsgebied:

- Zierikzee

- Noordgouwe/Schuddebeurs

- Kerkwerve

- Zonnemaire

Wijkcirkel

Ruilwinkel

 

 

Jessie Eikenhout

j.eikenhout@smwo.nl

06-30437428

Sport & Bewegen, aandachtsgebied:

- Zeeuwse Leefstijlroute

- Vitale Kernen

- JeugdfondsSport&Cultuur

- Activiteiten

 

 

 

Marianne Ketting- van der Goot

m.ketting@smwo.nl

 

Steunpunt Mantelzorg

Rouwgroep
Welzijn op recept
Innovatie leefbaarheids projecten

 

 

 

Mels Hoogenboom

m.hoogenboom@smwo.nl

06-19524867

Opbouwwerk, aandachtsgebied:

- Brouwershaven       

- Burgh-Haamstede   

- Ellemeet               

- Noordwelle            

- Renesse             

- Scharendijke          

- Serooskerke

- Westerschouwen

 

Mine Yilmaz

m.yilmaz@smwo.nl

 

Opbouwwerk, aandachtsgebied:

- Sirjansland

- Nieuwerkerk

- Bruinisse

- Ouwerkerk

- Oosterland

 

 

 

 

Misha Verkade

m.verkade@smwo.nl

06-57810011

Sport & Bewegen,aandachtsgebied:

- Primair onderwijs

- Activiteiten

 

 

 

 

 

 

Patrick Elfrink

p.elfrink@smwo.nl

06-10524072

Sport & Bewegen, aandachtsgebied:

- Verenigingsondersteuning

- Vitale kernen

- Senioren

- Activiteiten

 

 

 

 

Petra Ruitenbeek

p.ruitenbeek@smwo.nl

06-53825553 

Coördinator Ruilwinkel

Opbouwwerker, aandachtsgebied:

- Zierikzee - Malta

 

 

 

 

 

 

Robert Sneek

r.sneek@smwo.nl

06-19566382

Jeugd & Jongeren, aandachtsgebied:

- Brouwershaven

- Burgh-Haamstede

- Ellemeet

- Kerkwerve

- Noordwelle

- Renesse

- Scharendijke

- Westerschouwen

- Zonnemaire

 

Sandra Dickhoff

s.dickhoff@smwo.nl

 

Vrijwilligerspunt SD

Vacaturebank

Burgeradviseurs                    

      

 

 

 

 

Sharon Rijnberg

s.rijnberg@smwo.nl   

06-57535283 

Jeugd & Jongeren, aandachtsgebied:

- Brouwershaven         - Oosterland

- Bruinisse                 - Ouwerkerk

- Burgh-Haamstede     - Renesse       

- Dreischor                 - Scharendijke

- Ellemeet                  - Sirjansland

- Kerkwerve                - Westerschouwen

- Nieuwerkerk             - Zonnemaire

- Noordwelle              

Stefan Babic

s.babic@smwo.nl

06-31949916 

Jeugd & Jongeren, aandachtsgebied:

- Bruinisse

- Dreischor

- Nieuwerkerk

- Oosterland

- Ouwerkerk

- Sirjansland

 

 

Wilma Jansen-de Roo

w.jansen@smwo.nl

 

Vrijwilliger Thuis

Steunpunt vrijwilligerswerk

Alzheimer café

Welzijn op recept

 

 

 

 

 

Ondersteuning Welzijn

 

Hugolien den Boer

h.denboer@smwo.nl

 

 

 

 

 

Medewerkers Algemeen maatschappelijk werk en cliëntondersteuning

Anouk Harthoorn

a.harthoorn@smwo.nl

 

Onafhankelijk Cliëntondersteuner

 

 

 

 

Chantal Bruijnzeel

c.bruijnzeel@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

Schoolmaatschappelijk Werk

Bedrijfsmaatschappelijk Werk

Claartje Walraven

c.walraven@smwo.nl

 

Onafhankelijk Cliëntondersteuner

 

 

 

Desiree Voshart

d.voshart@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Ellen Meesters

e.meesters@smwo.nl

 

Sociaal Juridisch Dienstverlening

 

 

 

 

 

 

 

Frank Numeijer

F.Numeijer@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Ikrame Afassi

i.afassi@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

Jeugd professional

 

 

 

 

 

 

Koen Plasman

k.plasman@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Lidwine Guiran

l.guiran@smwo.nl

 

Cliëntondersteuner 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lotte Everaars

l.everaarts@smwo.nl 

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

Marjon Weezepoel

m.weezepoel@smwo.nl

 

Cliëntondersteuner

 

 

 

 

 

 

 

Merel de Graaf

m.degraaf-vanderjeugd@smwo.nl

 

Cliëntondersteuner

 

 

 

 

 

 

 

Monique Jansen

m.jansen@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Nicole den Ouden

n.denouden@smwo.nl

 

Sociaal Juridisch Dienstverlening

 

 

 

 

 

 

 

Petra van Nes

p.vannes@smwo.nl

 

Facilitator Familie Netwerk Beraad

Bedrijfsmaatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

Tedi Invancheva

t.ivancheva@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Tom Niesen

t.niesen@smwo.nl

 

Cliëntondersteuner