Wie zijn wij

Wie zijn wij

SMWO Schouwen-Duiveland is een brede welzijnsorganisatie, die diensten aanbiedt op het gebied van welzijn, sport, maatschappelijk werk en cliëntondersteuning.

Waar staan wij voor

SMWO staat voor een inclusieve samenleving, waar iedereen mee kan doen. We gaan uit van de eigen kracht van mensen, we verbinden de kwetsbare en krachtige burgers met elkaar en gaan uit van het probleemoplossend vermogen van de burgers in wijken en dorpen. We zijn faciliterend, ondersteunend, verbindend en prikkelen om talenten aan te boren en sociale netwerken te bouwen. Door de unieke combinatie van welzijn en maatschappelijk werk kan SMWO zowel collectieve ondersteuning als individuele bieden.

Wat doen wij

SMWO zet zich in voor een leefbaar Schouwen-Duiveland. We zetten ons in voor een samenleving waar iedereen aan mee kan doen.

Hoe doen wij dat

SMWO doet dat op verschillende manieren. We ondersteunen burgers die de leefbaarheid in hun wijk of dorp willen verbeteren. Dat doen we door het organiseren van activiteiten met en voor burgers van jong tot oud. We helpen mensen die tijdelijk een steuntje in de rug nodig hebben.

Op deze website kun je onder de verschillende thema’s terugvinden wat wij allemaal doen.

Waarvoor kunt u bij ons terecht

- als u actief wilt zijn in uw buurt of woonplaats
- als u hulp of advies nodig heeft
- als u iets wilt doen voor een ander
- als u leuke en interessante activiteiten zoekt

SMWO doet dit niet alleen

Op veel gebieden werkt SMWO samen met de inwoners. Daarnaast ook met organisaties op onder andere het gebied van wonen, onderwijs, gezondheidszorg, veiligheid, maatschappelijke dienstverlening en sport.

 

Hieronder stellen we het team Schouwen-Duiveland aan u voor

Deze foto's mogen niet voor andere publicaties worden gebruikt.

 

 

Teamleider                                                Welzijn Schouwen-Duiveland

 

Jopie Koens

 j.koens@smwo.nl

 

 

 

 

 

Teamleider                                               Algemeen maatschappelijk werk en cliëntondersteuning Schouwen-Duiveland

 

Astrid Ton

a.ton@smwo.nl

 

 

 

 Baliemedewerksters

 

Monica van der Hoek

m.hoek@smwo.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toos van Vugt

t.vanvugt@smwo.nl

 

 

 

 

 

 

 Medewerkers Welzijn

Toos van Vugt

Anouk Dalebout

a.dalebout@smwo.nl

 

Sportief schooljaar

Naschoolse activiteiten

Ondersteuning activiteiten sport en beweeg

Pleintjesactiviteiten

Sportkidsdagen

School Sports Challenge

Nationale Sportweek

 

Ilse Poldermann

i.polderman@smwo.nl

 

Jeugd & Jongeren

Meidengroep LVB

 

 

 

 

 

 

Marianne Ketting- van der Goot

m.ketting@smwo.nl

 

Steunpunt Mantelzorg

Steunpunt vrijwilligers

Rouwgroep
Welzijn op recept
Innovatie leefbaarheids projecten

 

 

   

Mels Hoogenboom

m.hoogenboom@smwo.nl

 

Ouderenwerk

Opbouwwerk

Leefbaarheid

Thuis in de Kern

Tafelen in de Buurt

 

 

 

Monique Schipper

m.schipper@smwo.nl

 

Hart van Poortambacht

Ruilwinkel

 

 

 

 

 

 

Petra Ruitenbeek

p.ruitenbeek@smwo.nl

 

Coördinator Ruilwinkel

 

 

 

 

 

 

 

Robert Sneek

r.sneek@smwo.nl

 

Jeugd & Jongeren

 

 

 

 

 

 

 

Sandra Engel

s.engel@smwo.nl

 

Vrijwilligers Vacaturebank

Burgeradviseurs                    

      

 

 

 

 

 

Souliman Abali

s.abali@smwo.nl   

 

Jeugd & Jongeren

 

 

 

 

 

 

 

Stefan Babic

s.babic@smwo.nl

 

Jeugd & Jongeren

 

 

 

 

 

 

 

Stefan Kreeft

s.kreeft@smwo.nl

 

Sport & Bewegen

Opbouwwerk

 

 

 

 

 

 

 

Wilma Jansen-de Roo

w.jansen@smwo.nl

 

Vrijwillige thuiszorg

Steunpunt vrijwilligerswerk

Alzheimer café

Welzijn op recept

 

 

 

 

 

Ondersteuning Welzijn

 

Hugolien den Boer

h.denboer@smwo.nl

 

 

 

 

 

Medewerkers Algemeen maatschappelijk werk en cliëntondersteuning

Anneke Arnoldus

a.arnoldus@smwo.nl

 

Bedrijf Maatschappelijk Werk

Vertrouwenspersoon

 

 

 

 

 

Desiree Voshart

d.voshart@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Ikrame Afassi

i.afassi@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

Coordinator Gezinsmaatjes

 

 

 

 

 

 

Merel de Graaf

m.degraaf-vanderjeugd@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Miranda Claessens

m.claessens@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

Petra van Nes

p.vannes@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

Facilitator Familie Netwerk Beraad

 

 

 

 

 

 

Ria Karman

r.karman@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

Trajectbegeleider RUPS

 

 

 

 

 

 

Tedi Invancheva

t.ivancheva@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Frank Numeijer

F.Numeijer@smwo.nl

 

Algemeen Maatschappelijk Werk

 

 

 

 

 

 

 

Nicole den Ouden

n.denouden@smwo.nl

 

Sociaal Juridisch Dienstverlening

 

 

 

 

 

 

 

Anouk van Oosterhout

a.vanoosterhout@smwo.nl

 

Cliëntondersteuner

 

 

 

 

 

 

 

Jessica van den Bos

j.vandenbos@smwo.nl

 

Cliëntondersteuner 

School Maatschappelijk Werkster

 

 

 

 

 

 

Tom Niesen

t.niesen@smwo.nl

 

Cliëntondersteuner 

 

 

 

 

 

 

 

Petra Ruitenbeek

p.ruitenbeek@smwo.nl

 

Cliëntondersteuner